sobota, 14 maja 2011

 MUSZĘ SIĘ POCHWALIĆ:):):) To jednak nie grypa:) będziemy rodzicami:) Po długim roku starań  malutka kruszynka zamieszkała w moim brzuchu:) Na początku nie mogłam uwierzyć, dalej do mnie nie dociera, zrobiłam test, najtańszy, najzwyklejszy, bo i tak "wiedziałam", że nic nie będzie, a tu po kilku sekundach pojawiła się druga kreseczka!!!!!!!!Siedziałam, patrzyłam w ten test i płakałam jak bóbr:) Szok!!! Dzwonię do męża a on jeszcze w większym szoku!!:) Pojechaliśmy zaraz do sklepu kupić drugi test... wyszedł od razu:) Wiecie, to jednak nie przypadek. Kto chce, niech wierzy, kto nie to nie:) jak jednak wierzę. Otóż 2 miesiące temu mi i mojej siostrze przyśniła się tej samej nocy nasza kochana babcia. Obie, jedna po drugiej nie wiedząc o tym, zadzwoniłyśmy do mamy, nie podejrzewając i nie wiedząc o tym że tej drugiej śniło się to samo! Dzwoniłyśmy z przekonania, że coś w domu mogło się stać, bo po takich snach różnie to jest. Jednak w domu wszystko było w porządku, ale coś sumienie dalej nie chciało spać. Kilka tygodni po tym, gdzieś w połowie marca siostra mi pisze, że jest w ciąży!!! Radość ogromna, pierwszy dzidziuś od tak dawna w rodzinie. My dalej próbowaliśmy.. ile okresów przepłakanych, tylko Bóg wie, zeszło rok...lata lecą a tu ciągle nic!! Aż do wczoraj:):) Wiem, że to w dużej zasłudze czujność babci:)
  Babcia to symbol opiekunki, kogoś kto troszczy się o dobro potomstwa, dlatego gdy o niej śnimy może być to również zwiastunem narodzin w rodzinie. www.net-sennik.pl
  Ale nie tylko babci, to przedeewszystkim wstawiennictwo Bł.Jana Pawła II do którego co wieczór się modliliśmy i my  i moi rodzice i Maryja, bo to jej piękny miesiąc i jej wielkie łaski uproszone u Boga.


Pewnego razu było Dziecko gotowe, żeby się urodzić...więc któregoś dnia zapytało Boga mówiąc: ,,Boże chcesz Mnie jutro posłać na Ziemię, ale Ja tam nie wiem jak żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne''-,, Spomiędzy wielu Aniołów wybiorę Jednego dla Ciebie On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą'' - ,,Ale powiedz Mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczyło by być szczęśliwym'' - ,,Twój Anioł będzie Ci śpiewał każdego dnia i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia. I będziesz czuł Jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy'' - ,,A jak będę rozumiał kiedy ludzie będą do Mnie mówić? jeśli nie znam języka ,którym posługują się ludzie?'' -,,Twój Anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cie mówić,, - ,,A co będę miał robić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?'' - ,,Twój Anioł złoży Ci ręce i nauczy Cie jak się modlić.'' - ,,Słyszałem , że na Ziemi są też źli ludzie. Kto Mnie obroni?'' -,,Twój Anioł będzie cie chronić, nawet jakby miał ryzykować własnym życiem.'' - ,,Ale będę zawsze smutny ponieważ nie będę Cie więcej widział.'' -,, Twój Anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cie ,jak do Mnie wrócić . Chociaż Ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie'' W tym czasie w Niebie panował duży spokój ,ale już dochodziły głosy z Ziemi i Dziecię w pośpiechu zapytało: "O Boże jeśli już zaraz mam tam pojawić powiedz mi proszę imię Mojego Anioła..."- ,,Imię Twojego Anioła niema znaczenia, będziesz do Niego wołał: ,,MAMUSIU!"

2 komentarze:

  1. Jaka cudowna wiadomość.Z całego serca gratuluję. Ciąża to piękny okres w życiu kobiety. Trzymam kciuki,żebyś się dobrze czuła i żeby dzidziuś był zdrowy. Dbaj o siebie i o kruszynkę:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Dorfi!:):)Ja jeszcze w lekkim szoku i przyzwyczajam się do tej myśli bycia mamą:)

    OdpowiedzUsuń