sobota, 14 maja 2011

Kolejny dzień BYCIA mamą:)

Mama, Tata - to przecież słowa, które znamy od dzieciństwa, jednak gdy sami zostajemy rodzicami te słowa nabierają innego wymiaru. To nasz pierwszy dzidziuś. Jesteśmy po ślubie 2 lata i 8 miesięcy, ale nie planowaliśmy dzidzi od razu. Chcieliśmy zaczekać.Od roku zaczęliśmy się starać, ale powoli traciłam nadzieję. Nawet  gdy lekarz mówił, że do roku to normalny problem - nie chciałam go słuchać. Wydawało mi się, że nie będziemy mieć nigdy dziecka i przychodziło zwątpienie..najgorsze co może być, ale  mój mąż zawsze mi powtarzał, że przyjdzie i na nas pora, musiałam mu zaufać:) A teraz siedzę i gadam do brzucha:)  Jednakże, w tym ogromnym szczęściu, zastanawiam się jak to będzie? Czy damy radę? Jak to będzie jak, kiedyś wrócę do pracy po porodzie? Co z domem ? Kiedy uda się nam ukończyć dom w Polsce a zaczynamy dopiero w tym roku. Czy wystarczy na wszystko pieniędzy?  Tyle pytań... czy PODOŁAMY  temu wszystkiemu? Wiecie, jednak pomimo tych  trudnych pytań, widzę iskierkę nadziei, która się tli się  małym płomyczkiem. Za miesiąc jedziemy do Polski,  na ślub i wesele brata. OGROMNIE SIĘ CIESZĘ!!!!!!! Tak dawno tam nie byłam, rok czasu -  ostatni raz na ślubie siostry:) Tak dawno się nie widziałam z rodziną, gdybym mogła nie wracałabym tu, ale wiem że nie ma narazie wyjścia i tak musi być. TERAZ WIEM,  ŻE NASZE 4 KĄTY NIE BĘDĄ PUSTE. To jest ogromna motywacja.Pociesza mnie fakt, że tak wiele ludzi jest za granicą i zarabia na  swoje  4 ściany i dach. 
A TERAZ COŚ NA POPRAWĘ HUMORU- 13 PIĄTEK wcale nie musi być pechowy!!!- Właśnie wczoraj 13 maja 2011 o godzinie 10:54 dowiedziałam się, że będę mamą:):) 
Lubicie ANN GEDDES i jej Przefantastyczne zdjecia małych iskierek?:) Bo ja tak!!

3 komentarze:

  1. gRATULUJĘ!!!!

    Ja czekalam na dziecko 5 lat i od 4 miesięcy jestem MAMĄ!!! Dasz sobie na 100% radę,wszystko przychodzi samo jak tylko urodzi się dziecko :)
    Nie ma chyba nic piekniejszego niż dzień narodzin upragnionengo dziecka więc zyczę szybkiego rozwiązania i zdrowia dla Dzidziusia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje dziewczyny!! Dziękuję Nastko za te słowa, narazie jest i cud i obawa , pomimo że tak pragnęliśmy tego dzidziusia chodź niektórzy prorokują bliźnięta:)mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i wszystko się ułoży:)

    OdpowiedzUsuń